Genesis przedstawił nowe klawiatury mechaniczne. Zobacz, czym się charakteryzują

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Marka Genesis zapowiedziała produkcję nowych klawiatur, które mają pozytywnie wpłynąć na czerpanie przyjemności z rozgrywki. Ulubione tytuły będą dawały teraz jeszcze więcej radości.

Klawiatury od Genesis

Genesis to marka akcesoriów gamingowych. Jej zakres produkcji obejmuje niemal wszystkie dostępne na rynku urządzenia peryferyjne, w tym myszki, klawiatury i słuchawki, a także fotele. Produkty wyróżniają się znakomitą jakością, funkcjonalnością, a także optymalną ceną. Te aspekty wpływają na to, że produkty od Genesis są często wybierane przez użytkowników na całym świecie. 

Oprócz tego, że klawiatury od Genesis są wytrzymałe, solidnie wykonane i funkcjonalne, to znakomicie się prezentują i polepszają wizerunek każdego gamingowego zestawu. Łącząc je z dobrze dopasowanym fotelem, myszką oraz stołem do gry można stworzyć bardzo efektownie wyglądający komplet.

Nowe klawiatury z serii Thor

Genesis wyprodukowało zupełnie nowe klawiatury z serii Thor. Ich nazwy to Thor 380 RGB, Thor 400 RGB, a także Thor 401 RGB. Pomimo tego, że różnią się od siebie niektórymi parametrami, to posiadają kilka cech wspólnych. Najważniejsze z nich to solidne wykonanie, wytrzymałość, a także znakomity design, który dopełnia całość. 

Modele zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości. Wykorzystano takie surowce, jak chociażby szczotkowane aluminium, a także specjalną podpórkę pod nadgarstki, która zapewnia odpowiednie krążenie krwi i nie sprawia, że skóra się przeciera lub reaguje alergicznie na kontakt z podłożem, na przykład blatem biurka. 

Użytkownik może skorzystać z przycisków funkcyjnych, a także pokrętła, dzięki któremu dopasuje np. natężenie decybeli w rozgrywce. Całość uzupełniają specjalne podstawki, które można regulować, aby dostosować wysokość urządzenia do wymagań gracza, a także wpływają na to, że klawiatury nie ślizgają się na podłożu. 

Krótki czas reakcji klawiszy w klawiaturach z serii Thor

Użytkownikom, którzy szczególnie cenią sobie rozgrywkę w grach online lub zręcznościowych, bardzo spodobają się parametry nowych klawiatur z serii Thor od Genesis.

Siła aktywacji klawiszy, niezależnie od wybranego modelu klawiatury, wynosi około 45 gramów, co znacząco wpływa na szybszy czas reakcji tego elementu. Dodatkowo klawisze zostały wykonane z zastosowaniem technologii Double Injection. Dzięki niej nie ścierają się i cieszą oko swoim znakomitym wyglądem przez długi czas. Całość dopełnia znakomity efekt wizualny, uzyskany za sprawą zastosowania mechanizmu N–Key Rollover, wyposażonego w podświetlenie diodami led RGB–Prismo.

Jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi modelami?

Pomimo tego, że poszczególne urządzenia zostały wykonane w takim samym standardzie, jeżeli chodzi o materiały wykorzystane do produkcji oraz zastosowane technologie, to pomiędzy poszczególnymi modelami można znaleźć różnice. 

Model 380 RGB został wyposażony w przełącznik Outemu Blue, które charakteryzują się głośniejszą pracą za sprawą dobrze słyszalnych kliknięć. Model 400 RGB ma przełączniki Kailh RED o gładkim ruchu oraz niezbyt głośnej pracy, a model  401 RGB to wyczuwalny klik, który jest uzyskiwany za sprawą większego oporu nacisku. Sprawia, że ten model bardzo dobrze się sprawdza podczas pisania, na przykład w pracy, ale już niekoniecznie w grze, gdzie liczy się płynność poruszania się palców po klawiaturze.

Czy warto wybrać nowe klawiatury od Genesis?

Klawiatury z serii Thor od Genesis będą świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka urządzeń pozwalających zarówno na podniesienie komfortu pracy, jak i rozgrywki.

Zastosowane technologie – w zależności od naszych oczekiwań – znacznie skracają czas klikania w klawisze lub zwiększają opór pod palcem, co sprawdza się w dowolnych okolicznościach, zawodowych czy prywatnych. W połączeniu ze znakomitym designem, a także solidnymi materiałami wykonania, otrzymujemy produkt, który znakomicie się sprawdzi jako uzupełnienie zestawu komputerowego. Sama cena jest również niewygórowana jak na funkcje, które oferują nowe klawiatury z serii Thor, dlatego warto wziąć pod uwagę tę linię urządzeń przy zakupie nowego sprzętu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*