IBM Think Summit zbliża się wielkimi krokami!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Już 16 i 17 września odbędą się targi IBM Think Digital Summit. To niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń z sektora IT w naszym kraju.

COVID-19 nie stanowi przeszkody dla spotkania się z ekspertami branży IT

Targi IBM Think Digital Summit Polska odbędą się 16 i 17 września. Według wielu prognoz to właśnie w tym okresie możemy spodziewać się wzrostu zachorowań na koronawirusa. Szczególnie ważne będzie więc poruszenie tematu epidemii w kontekście technologii. COVID-19 wpływa na wszystkie branże i wymaga gwałtownych działań ze strony sektora IT.

Aktualna sytuacja stawia przed przedsiębiorcami i państwami bardzo wysokie wymagania. Adaptacja do realiów 2020 roku jest trudna, dlatego być może warto wymienić swoje doświadczenia z innymi osobami kształtującymi gospodarkę. IBM Think Summit to okazja do spotkania się z naukowcami, badaczami, specjalistami z dziedziny IT, programistami oraz przedstawicielami instytucji państwowych i akademickich. Na targach obecni będą także pracownicy z sektora medycznego.

Wypracowane w trakcie targów porozumienia i plany współpracy mogą skutecznie przyczynić się do poprawy sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Wykorzystanie danych, technik ich analizy, wiedzy oraz znajomości realiów ma przełożyć się na poprawę niezawodności branży IT. Dzięki temu możliwe będzie tworzenie coraz skuteczniejszej infrastruktury przy rosnącym zagrożeniu ze strony cyberataków.

IBM Think Summit – po raz trzeci targi IT w Polsce łączą przedstawicieli różnych grup

W trakcie targów IBM Think Summit przygotowane zostaną cztery panele, poruszające poszczególne obszary branży technologicznej.

Journey to Cloud skupi się na zagadnieniach związanych z innowacjami w dziedzinie chmur obliczeniowych i transformacji rozwiązań w tym obrębie. Building Smarter Business dotyczy gwałtownych zmian zachodzących w społeczeństwie, które są skutkiem panującej sytuacji. Code cafe jest panelem dla programistów i inżynierów specjalizujących się w nauczaniu maszynowym, obliczeniach kwantowych i technologii blockchain. Natomiast Panel GoodTech to swego rodzaju połączenie tych zagadnień i ich podsumowanie w kontekście wpływu na społeczeństwo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*