Nowoczesne rozwiązania dla call center

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Call center to często bardzo ważny element działalności firmy. Dlatego też tak ważne jest, aby było ono wyposażone w najnowocześniejsze technologie wspierające kontakt z klientem. Dowiedz się, jak możesz w taki właśnie sposób wyposażyć call center.

Interactive voice response

Jednym z popularniejszych rozwiązań dla call center jest usługa IVR. Jest to część wirtualnej centrali, która znacząco usprawni działalność Twojej firmy i kontaktu z klientami.  Jak dokładnie działa IVR? Osoba dzwoniąca pod numer telefonu infolinii Twojej firmy wysłuchuje wcześniej przygotowanego nagrania głosowego. Następnie, naciskając odpowiednie przyciski, wybiera pozycję z menu, którą jest zainteresowana. Dzięki temu jest odesłana do odpowiedniego konsultanta, który zajmuje się daną dziedziną i będzie w stanie pomóc rozwiązać jej problem. Ponadto, takie interaktywne rozwiązanie może okazać się przydatne także podczas kampanii marketingowych. 

Operator VoIP

Kolejnym z nowoczesnych rozwiązań, które znacząco poprawią działanie call center, jest operator VoIP. Jest to nic innego jak telefonia internetowa. Pozwala ona między innymi na korzystanie z voicebota, czyli skutecznego i profesjonalnego narzędzia dla infolinii, które oparte jest  o sztuczną inteligencję. Ponadto, internetowa infolinia to także intuicyjny interfejs, który pozwoli Ci na wygodną konfigurację – wszystkie potrzebne narzędzia znajdziesz w praktycznej chmurze. 

CRM

Bardzo praktycznym rozwiązaniem, które jest wręcz niezbędna w call center przyszłości, jest CRM. Jest to system umożliwiający zapisywanie danych i historię kontaktu z Twoimi klientami. Dzięki temu masz przejrzysty dostęp do historii kontaktu z konkretnym klientem, co może okazać się przydatne nie tylko w kontekście rozwiązywania problemów, ale także marketingu i sprzedaży usług lub produktów.

Zdj. główne: Petr Macháček/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*