Nowy Battlefield zaprezentowany

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Electronics Arts zaprezentowało nową odsłonę swojego flagowego tytułu. Gra, o której dużo spekulowano będzie nosiła nazwę Battlefield 2042.

Początkowo dużo mówiło się o tym, że nowe wydanie FPS’a od Electronics Arts będzie miało tytuł Battelfield VI. Jednak twórcy postanowili inaczej. 2042 ma być tytułem, który jest punktem pośrednim, pomiędzy poprzednimi odsłonami – 1942 i 2142. Do sieci trafił już pierwszy zwiastun , który trochę odsłania kulisy produkcji, jednak nie zdradza konkretnej daty premiery. Na razie nie ma też jeszcze zaprezentowanego gameplay’a, jednak na niego nie trzeba długo czekać, zostanie on wypuszczony 13.06.

Jednak co wiemy z pierwszego zwiastuna? Przede wszystkim to, że gra nie będzie miała trybu single. Twórcy zdecydowali się na stworzenie tytułu, który jest przeznaczony dla wielu graczy. Pomimo to, Electronics Arts zapewniło, że fabuła będzie dopracowana na najwyższym możliwym poziomie. Wiemy też, że będzie ona dotyczyć konfliktu pomiędzy USA i Rosją, a jego podstawą będzie walka o surowce. Z trailera można wywnioskować też, że gracz będzie miał dużo możliwości do sterowania różnymi pojazdami, m.in. odrzutowcami, helikopterami i czołgami. Na więcej szczegółów trzeba będzie poczekać, przynajmniej do zaprezentowania gameplay’a.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Józek 17.06.2021

    nie mogę się doczekać