Nowy Windows coraz bliżej!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Microsoft podgrzewa atmosferę. Jeszcze w tym miesiącu dowiemy się, co planuje amerykański gigant. Czy czeka premiera nowego systemu? Tego dowiemy się niebawem.

Microsoft Event – co zostanie ogłoszone?

Na premierę nowego systemu użytkownicy czekają już od 2015 roku. To wtedy przedsiębiorstwo Billa Gatesa wypuściło na rynek Windows 10. To okazało się strzałem w dziesiątkę, środowisko zostało bardzo dobrze przyjęte, szczególnie po nie do końca udanej 8. Software był stale rozwijany, doczekał wielu aktualizacji, w tym ostatniej oznaczonej symbolem 21H1.

W zeszłym roku krążyły informacje, że powstanie Windows 10X, jednak teraz już wiemy, że premiera tego oprogramowania nie będzie miała miejsca. Jednak gigant, który swoją główną siedzibę ma w Redmond, planuje ogłoszenie czegoś nowego. Co to będzie? Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość albo szukać przecieków. Najprawdopodobniej jednak nie będzie to nowy system. Spodziewana jest raczej duża aktualizacja Windowsa 10. Jednak to, że podczas ogłaszania obecny będzie dyrektor generalny firmy Satya Nadella oraz dyrektor ds. produktu Panos Panay zwiastuje, że będzie to coś znaczącego dla całego środowiska. Szczegóły zostaną ogłoszone podczas Microsoft Event, 24. czerwca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*