Generator CV – stwórz CV, dzięki któremu zdobędziesz wymarzoną pracę

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Opisz swoją historię zatrudnienia w profesjonalnym życiorysie. Skorzystaj z generatora CV, dzięki któremu zrobisz to w kilka minut! Jesteś na etapie poszukiwania zatrudnienia? Wysyłasz dziesiątki aplikacji, ale bezskutecznie? Wybierz narzędzie, które poprowadzi Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Stwórz świetne CV i pokaż potencjalnemu pracodawcy swoje mocne strony!

Generator CV – co to takiego?

Zdobycie wymarzonej pracy dla wielu wydaje się niemożliwe. Kluczem do sukcesu jest profesjonalne, a zarazem nowoczesne CV. Monotonne i nieciekawe życiorysy tworzone w edytorach tekstu odeszły już w zapomnienie. Zatem jak stworzyć Curriculum Vitae bez zaawansowanych umiejętności graficznych? Sposobem na to jest Generator CV! 

Program został stworzony przez ekspertów z branży rekrutacyjnej. Posiada on intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs dostosowany do osób w każdym wieku. Wystarczy wybrać jeden z wielu dostępnych szablonów CV, a puste pola uzupełnić informacjami o doświadczeniu zawodowym, umiejętnościach i wykształceniu. Zmieniaj dowolnie kolor dokumentu i czcionki, dodawaj nowe sekcje, dzięki którym się wyróżnisz i wygeneruj profesjonalne CV na miarę dzisiejszych czasów. Każdy wzór posiada dodatkowo aktualną klauzulę RODO i puste pole umożliwiające wgranie zdjęcia. Dzięki temu nie musisz niczym się martwić.

Dlaczego warto korzystać z generatora CV?

Opowiedz swoją historię zawodową i podkreśl wszystkie mocne strony! Generator CV umożliwia stworzenie życiorysu, który zbliży Cię do rozmowy kwalifikacyjnej. Dokument zawiera układ sekcji dopasowany do aktualnych wymogów rekrutacyjnych, a przy tym wyróżnia go świetny design. To wszystko sprawi, że potencjalny pracodawca od razu zwróci uwagę na Twoją kandydaturę. Jakie jeszcze zalety posiada Generator CV?

 • To proste w obsłudze narzędzie, które pozwala stworzyć CV w kilka minut.
 • Zawiera nowoczesne szablony CV.
 • Zawiera automatyczną korektę tekstu, dzięki czemu unikniesz błędów ortograficznych i literówek.
 • Możesz skorzystać z porad ekspertów – znajdziesz je pod symbolem: “?”.
 • Umożliwia eksport pliku w uniwersalnym formacie PDF.
 • Twoje dane są całkowicie bezpieczne i chronione. 
Dlaczego warto korzystać z generatora CV? - Ciekawe CV

Praktyczne wskazówki, które zwiększą Twoje szanse na wymarzoną pracę

Nie musisz być ekspertem w pisaniu życiorysu – pomoże Ci w tym Generator CV. Zanim jednak przystąpisz do wypełniania wybranego przez siebie szablonu – skorzystaj z naszych porad, które pomogą Ci się wyróżnić na tle innych kandydatów.

 1. Wiele osób pomija w swoim CV podsumowanie zawodowe, co jest sporym błędem. Taki krótki i treściwy opis kandydata pozwala pracodawcy już na pierwszy rzut oka zdecydować czy aplikujący spełnia stawiane wymagania. Jeśli tak – chętnie zapozna się z dalszą częścią życiorysu. Zdecydowanie uwzględnij tę sekcję w swoim CV!
 2. Dokładny opis obowiązków na poszczególnych stanowiskach pracy to podstawa. Staraj się uwzględniać, jak najwięcej konkretów. Pracodawcy uwielbiają dane liczbowe i procentowe, a także specjalistyczne nazwy obsługiwanych urządzeń oraz programów. Dzięki nim są w stanie lepiej zweryfikować Twoje umiejętności.
 3. Opisując zainteresowania w CV, nie powielaj utartych schematów. “Książki, muzyka, film” – kto z nas nie zna tego stwierdzenia? Spróbuj zaciekawić pracodawcę oryginalnym hobby. Pamiętaj też, że z pozoru nudna pasja może wydać się interesująca dla pracodawcy.
 4. Nie wysyłaj tego samego CV w odpowiedzi na każdą ofertę pracy. To ogromny błąd często powtarzany przez osoby poszukujące zatrudnienia. Nie ma czegoś takiego, jak uniwersalne CV. Życiorys powinien być za każdym razem dopasowany do oferty, na którą aplikujesz.
 5. Nawet jeśli pracodawca tego nie wymaga, dołącz do CV list motywacyjny. W ten sposób pokażesz, że naprawdę zależy Ci na tej posadzie i włożyłeś sporo pracy, aby pokazać się od najlepszej strony.
Generator CV - Ciekawe CV

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*