Karta pamięci 256 GB. Jak wybrać najbezpieczniejsze rozwiązanie?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Bezpieczna karta pamięci to taka, która nie tylko pomieści wszystkie nasze dane, ale zachowa je w nienaruszonej formie i pozwoli na dostęp zawsze, bez względu na warunki, poziom zapełnienia czy rodzaj urządzenia. Jak wybrać najbezpieczniejszą kartę pamięci microSD?

Bezpieczna karta pamięci, czyli jaka?

Przede wszystkim trwała i tak samo wydajna przez cały okres eksploatacji. Nie jest to takie oczywiste, bowiem karty pamięci niektórych nieznanych producentów (tzw. no name) wraz z poziomem zapełnienia lub ilością wykonanych cykli zapisu/odczytu danych, może tracić na swoich właściwościach. W skrajnych przypadkach może to doprowadzić do uszkodzenia integralności danych, a co za tym idzie, problemami z dostępem do nich. Może pojawić się błąd podczas odczytu lub próbie przeniesienia danych na inny nośnik. Aby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji, zdecydowanie warto wybrać kartę pamięci renomowanego producenta o gwarantowanych parametrach. 

Ciekawą propozycją dla wymagających największego poziomu bezpieczeństwa użytkowników, może być karta pamięci microSD Samsung PRO Endurance. Model ten dostępny jest w wersjach o pojemności 32, 64, 128 oraz 256 GB. Samsung PRO Endurance zapewnia ekstremalną wytrzymałość dla urządzeń monitoringowych i nie tylko. Użytkownicy, którzy bardzo dużo nagrywają urządzeniem mobilnym np. smartfonem, kamerką sportową lub samochodową, także powinni zainteresować się zakupem PRO Endurance. Rejestracja materiału na okrągło? Żaden problem, bowiem karta została opracowana z myślą długotrwałej sprawności i bezproblemowej pracy w różnorodnych warunkach. Karty PRO Endurance o pojemnościach 256 GB wytrzymują nawet 140 000 godzin (to około 16 lat!) rejestracji filmów i nadpisywania danych. Nie zabrakło również dodatkowego pewnika, jakim jest ograniczona 5-letnia gwarancja producenta dla wersji o pojemności 128 i 256 GB. Trudno o lepszą gwarancję bezpieczeństwa!

Karty pamięci o takim poziomie zabezpieczeń i z ponadprzeciętną trwałością to najlepsze rozwiązania zarówno w przypadku zaawansowanych użytkowników, ale i w przemyśle i biznesie. Posiadacze potężnych smartfonów bardzo często korzystają z nich jak z przenośnych komputerów, cały czas będąc podłączeni do sieci z włączoną synchronizacją, np. kopiując i edytując pliki w chmurze, jak również ciągle prowadząc rozmowy, wymianę plików czy po prostu pracując nad dokumentami korzystając po podłączeniu klawiatury, myszy u monitora. Aktywni użytkownicy, którzy ciągle nagrywają filmy, dzielą się nimi ze światem lub po prostu pracując ze zdjęciami i materiałami wideo, również docenią pewność, że karta pamięci ich nie zawiedzie i mogą być spokojni o swoje cenne dane.  

Artykuł powstał przy współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

Grafika: materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*