Nowy system od Apple!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Gigant z Cupertino zaprezentował nowy system komputerowy. Nowość nazywa się macOS Monterey i została zaprezentowana podczas Apple WWDC 2021.

Nowy system – duża zmiana?

W zeszłym roku Apple zaprezentowało macOS Big Sur. Była to bardzo duża aktualizacja, która znacząco zmieniła działanie urządzeń. W tym roku nie spodziewano się rewolucji. Nowy system wprowadza kilka nowości, jednak są to kosmetyczne zmiany w porównaniu do zeszłorocznej premiery. Gigant z Cupertino skupił się na wprowadzeniu ciekawostek i usprawnieniu działającego systemu. Wśród nowości można znaleźć odświeżoną szatę graficzną software’u. Trochę zmian spotkało przeglądarkę Safari, która zyskała smuklejsze karty oraz możliwość ich grupowania.

W nowej wersji systemu łatwiejsze będzie udostępnianie muzyki i filmów przez Shareplay. Aktualizacji doczekał się też Facetime, dzięki czemu uczestniczenie w rozmowach będzie bardziej komfortowe. Jak widać, są to raczej kosmetyczne zmiany, które ułatwią pracę na komputerze, jednak nie są one rewolucją. Widać, że gigant z Cupertino planuje harmonijnie rozwijać swoje oprogramowanie, bez potrzeby drastycznych zmian.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*