Superkomputer wytypował wyniki EURO 2020!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Portal talksport.com przy współpracy z firmą bukmacherską Betfair postanowił opracować algorytm o nazwie Super Computer, który wyliczył wyniki mistrzostw Europy w piłce nożnej. Sprawdź, jakie szanse ma Polska według tych obliczeń.

Symulacji zostało podane każde spotkanie. Algorytm został stworzony z uwzględnieniem wielu danych oraz zmiennych. Wyniki są bardzo ciekawę. Według Super Computer reprezentacja Polski w pokonanym polu zostawi Słowaków i Szwedów, a grupę E wygrają Hiszpanie. Takie rezultaty sprawią, że Polacy w kolejnej fazie trafią na aktualnych wicemistrzów świata – Chorwatów. Niestety, nasi reprezentanci, po wyrównanym pojedynku, ulegną Hrvatskiej 1:2 i zakończą swój udział w turnieju.

Portal talksport.com podał także, kto, według algorytmu, zwycięży w europejskim czempionacie. Według obliczeń będą to aktualni mistrzowie świata, czyli Francuzi. Pokonają oni w finale reprezentację Niemiec, 3:2 po dogrywce. Aktualni mistrzowie Europy – Portugalczycy odpadną, podobnie jak reprezentacja Polski, w 1/8 finału. Cristiano Ronaldo i spółka będą musieli uznać wyższość Anglików. Czy te rezultaty się sprawdzą? Przekonamy się niebawem. Europejski czempionat trwa od 11 czerwca do 11 lipca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*