Nowy Call of Duty Modern Warfare 2 – najważniejsze informacje

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Poznaj najnowszą odsłonę znanej wszystkim serii gier. Daj się wciągnąć w świat Call of Duty Modern Warfare 2 i jeszcze przed premierą poczuj się częścią stworzonego przez twórców świata. Dowiedz się, co warto wiedzieć o tej grze.

Nowa odsłona, która kryje wiele zmian i innowacji

Pierwszy raz od lat gracze Call of Duty Modern staną twarzą w twarz z nowościami godnymi wieloletniej serii. Nawet najwięksi fani cyklu poczują się w najnowszej odsłonie, jak w nieznanym tytule, którego zasady i sposób rozgrywki trzeba dokładnie poznać. Czy to powód do radości? Jak najbardziej. Czas na nową, bardziej innowacyjną rozgrywkę, rozbudowany sposób posługiwania się bronią i zaawansowany system AI, który sprawi, że każda gra będzie jeszcze bardziej żywiołowa i dynamiczna.

playstation.com

Kultowi operatorzy powracają do walki

Call of Duty Modern Warfare 2 to kontynuacja świetnie przyjętej pierwszej części, czyli Call of Duty Modern Warfare. To gra przez wielu bardzo doceniana. Właśnie dlatego tak wielu graczy jest zachwyconych powrotem serii do tej części. Call of Duty Modern Warfare 2 zabierze każdego chętnego ponownie do dobrze znanych operatorów z grupy urządzeniowej 141. 

Na nowo będzie można poczuć emocje związane z przebywaniem z dobrze znanymi już postaciami, ale cała rozgrywka będzie toczyć się na nowych terenach. Operatorzy wraz z graczem zostaną wrzuceni w sam środek globalnego konfliktu. Jak zapowiadają twórcy, skala walk będzie większa niż w jakiejkolwiek odsłonie cyklu wydanej do tej pory.

playstation.com

Kampania dla pojedynczego gracza wraca

W Call of Duty Modern Warfare 2 na nowo można samodzielnie cieszyć się rozgrywką. Wraz z fabułą gry, każdy gracz przeniesie się do grupy operatorów z pierwszej części cyklu. Twórcy przygotowali 16 zadań, w których spotkać będzie można znane twarze, czyli takie postacie jak Kyle „Gaz” Garrick, Simon „Ghost” Riley czy też John „Soap” MacTavish. Misje toczyć się będą na terenie całego świata, co zapewnia zróżnicowanie terenów i map, na których pojawią się bohaterowie. Zadaniem grupy uderzeniowej 141 jest zmierzenie się z tajemniczą organizacją wojskową, która rozwija swoje szeregi i rośnie w siłę.

Dla miłośników gier online powstało wiele trybów multiplayer

W grze Call of Duty Modern Warfare 2 dostępna jest jednak nie jedynie rozgrywka dla samotnych wilków. Multiplayer w grze od premiery pozwoli na udział w potyczkach PvP, które toczyć mogą się przeciwko innym graczom bądź przeciwko nowemu, rozbudowanemu AI. Do dyspozycji są również tryby kooperacji, np. Special Ops oraz najnowszy tryb Invasion Mode. Po premierze twórcy będą stale rozwijać rozgrywki online, dzięki czemu mogą pojawić się nowe tryby i wiele ciekawej zawartości.

Dostęp do nowego Warzone w cenie Call of Duty Modern Warfare 2

Wraz z premierą Call of Duty Modern Warfare 2 powstanie całkiem nowy świat w COD Warzone. Od startu nowej części będzie można zagrywać się na obszarze zupełnie nowego, otwartego świata. Ta zawartość będzie rozwijana przez twórców po premierze gry. Pojawić się mają w pełni darmowe aktualizacje, które zawierać będą nowe mapy, tryby, imprezy społecznościowe czy też wydarzenia sezonowe. Takie rozwiązanie nie tylko ma zachęcić nowych graczy do spróbowania swoich sił w trybie Battle Royale, lecz także przyciągnąć starszych użytkowników Warzone, aby na nowo zakochali się w tym tytule.

Zdj. główne: What Is Picture Perfect/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*